Uwaga!

Kilka uwag ogólnych

  • Czas na strzelnicy mamy ograniczony z tego względu umawiamy się na określone godziny lub przedział czasowy. Na strzelnicy jesteśmy np. od godziny 10.00 do 14.00 i niestety nie poczekamy jeżeli ktoś umawiał się na 12.00 a o 13.55 prosi abyśmy zaczekali, bo już wyjeżdża do nas z… Gdańska. Nie poczekamy.

    1. Zapewniamy bezpieczeństwo osób strzelających i bardzo poważnie do tego podchodzimy. Jeżeli osoby chcące strzelać będą pod wpływem alkoholu lub innych pobudzających lub odurzających środków odmówimy strzelania.

    2. Na strzelnicy z uwagi na bezpieczeństwo to my decydujemy o kolejności strzelań oraz osi z której aktualnie korzystamy.

  • Można zrobić sobie zdjęcie lub nagrać pamiątkowy film ze strzelania ale: to my wyznaczamy do tego bezpieczne miejsce. Chcesz nagrywać lub fotografować – powiedz nam o tym wcześniej.

  1. Umawiasz grupę z nami na strzelanie a coś nie wychodzi, bo nie możesz dojechać lub boli Cię palec wskazujący lub Twój kot nie zgadza się byś jechał:) zadzwoń i powiedz nam o tym wcześniej, zanim my dotrzemy na strzelnicę oszczędzi to sporo czasu, który będzie można zagospodarować inaczej.

  2. Podczas pracy nawet z bronią niezaładowaną zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo. Jeżeli ktoś nie będzie zachowywał zasad bezpieczeństwa zostanie usunięty ze strzelnicy – chodzi o bezpieczeństwo wszystkich tzn. Twoje, reszty uczestników i nasze.

  3. Zwykle prowadzę zajęcia na jednym stanowisku czyli każdy strzelający ma opiekuna – stąd też można powiedzieć, że mają one charakter indywidualny. Mocno przykładam się do zajęć i potrafię nauczyć strzelać każdego. Czas w jakim zostanie to uczynione zależy jednak od Was i od posiadanych predyspozycji oraz chęci.