Pytania

Z takimi pytaniami często się spotykamy, więc odpowiadamy na nie tutaj…

Czy moglibyście wziąć całą posiadaną broń a my na miejscu, na strzelnicy wybralibyśmy to z czego będziemy strzelać?

Nie. Na pewno wojsko i policja ma tej broni więcej niż my, jednak cała nasza, posiadana broń nie zmieści się do samochodu – to po pierwsze. Po drugie, do broni potrzebna jest amunicja, która podobnie jak broń jest dość ciężka, więc jej odpowiedni zapas do jednej jednostki broni trochę waży. A czasem zwyczajnie na takie zajęcia musimy dokupić amunicję lub jej odpowiedni rodzaj stąd też chcielibyśmy wcześniej wiedzieć: co będzie używane i w jakiej ilości (żeby starczyło dla wszystkich 🙂

Mam trochę swojej amunicji czy mogę ją zabrać na strzelnicę i wystrzelać?

Absolutnie nie. Podczas naszych strzelań ze względów bezpieczeństwa strzelamy wyłącznie naszą amunicją. Pomijamy już wszelkie kwestie prawne dotyczące posiadania amunicji bez zezwolenia. To sprawa Policji.

Chcę u was postrzelać, ale mam 15 letniego syna czy on też może postrzelać ze mną?

Każdą osobę traktujemy indywidualnie. Możliwa jest taka sytuacja stąd też powstały w ofercie różne „pakiety” dla dzieci polecamy Pakiet Kadet i opiekę prowadzącego strzelanie. Będzie to bezpieczne i być może wzbudzi u młodej osoby zainteresowanie strzelaniem.

Czy możecie zrobić strzelanie dla dzieci?

Możemy. Wymaga to jednak wcześniejszego uzgodnienia. Jak pokazuje nasza praktyka dzieciom należy poświęcić więcej uwagi, czasu i pracy indywidualnej. Realizujemy to. Wiek najlepiej powyżej 12 lat.

Czy udostępniacie broń do sesji zdjęciowych?

Tak. Nawet więcej każdorazowo jest to broń oraz jej właściciel. Ten ostatni nie musi być oczywiście na zdjęciach np. sesji ślubnej. Sesje można umówić na strzelnicy i tylko takie miejsce preferujemy z uwagi na zasady bezpieczeństwa, ale też i klimat. Podczas takiej sesji na pewno padną strzały więc lepiej, aby była ona na strzelnicy.

Czy możecie poprowadzić zajęcia dla szkoły, klasy mundurowej z praktycznym strzelaniem?

Tak możemy wymaga to tylko szczegółowego uzgodnienia z podziałem na zajęcia teoretyczne w szkole oraz zajęcia praktyczne na strzelnicy.

Czy mogę wybrać jeden pakiet a kolega tylko jedną broń z której chce postrzelać?

Tak jest to możliwe. Każdą osobę traktujemy indywidualnie. Pakiety są po to, by uatrakcyjnić ofertę i ułatwić nam i Wam operowanie ofertą. Można wybrać np. tylko strzelanie z Glocka 17 w ilości 40 strzałów koszt strzelania wyjdzie wtedy Pakiet 1 x2  (zakładka cennik).

Co muszę ze sobą zabrać na strzelnicę?

Dowód osobisty i chęci oraz kwotę przewidzianą na strzelanie. Każdorazowo osoba korzystająca ze strzelnicy musi także wpisać się do książki osób korzystających ze strzelnicy (takie przepisy)

Czy to w ogóle jest bezpieczne?

Nad bezpieczeństwem czuwamy My. Nie jesteśmy jakimiś sztywniakami, wiemy że dla Was jest to fajna przygoda, zabawa, chęć poznania czegoś nowego i to Wam umożliwiamy. Nad bezpieczeństwem czuwamy jednak z całą mocą, bo to jest dla nas najważniejsze. To jest prawdziwa broń a z prawdziwą bronią żartów nie ma.