Oferta urodzinowa

Skierowana jest głównie do rodziców, którzy mają dzieci w wieku 13-17 lat i chcieliby zrobić im prezent, zabierając je na strzelanie. Grupa może liczyć od 2 do maksymalnie 10 osób. Potrzebny będzie także 1 opiekun ze strony rodziców dla całej grupy.

Wersja 1

Samo strzelanie: każdy uczestnik strzelania oddaje 45 strzałów z broni sportowej krótkiej i długiej (kbks). Koszt na 1 osobę to 65 złotych.

Broń sportowa strzelająca amunicją .22LR

Wersja 2

Strzelanie rozszerzone: każdy uczestnik strzelania oddaje 45 strzałów z broni sportowej krótkiej i długiej (kbks) oraz przechodzi krótkie szkolenie z obsługi kbk AK  kończące się oddaniem 10 strzałów z AK47. Koszt na 1 osobę to 110 złotych.

kbk AK popularna nazwa AK47

Wersja 3

Strzelanie rozszerzone plus ognisko, kiełbaski, ciasto, napoje – cena do uzgodnienia.

Czy dzieci też mogą brać udział w zajęciach ze strzelania? Mogą i całkiem dobrze sobie radzą. Z doświadczenia wiemy jednak, że najmłodszym trzeba poświęcić znacznie więcej uwagi niż dorosłym, aby wszystko odbywało się bezpiecznie oraz by od początku uczyć je prawidłowych zachowań.

Jak zarezerwować termin? Wystarczy zadzwonić pod nr 505 544 646 lub napisać e-mail:   k.nowacki@grupa39.pl lub skorzystać z komunikatora na facebooku .